Koltukaltı Lazer Epilasyon
Bilinmesi Gereken Konular
 
Dijital Spektrofotometre  
Alexandrite Lazer Epilasyon  
Diot Lazer Epilasyon  
IPL Lazer Epilasyon  
Nd-Yag Lazer Epilasyon  
Sık Sorulan Sorular  
  Lazer Epilasyon Nedir?  
  Lazer Epilasyon Öncesi  
  Lazer Epilasyon Sonrası  
  Lazer Uygulanmayan Durumlar  
  Lazer Epilasyon Güvenlimidir?  
  Lazer Epilasyon Kimlere Yapılmaz  
  Lazer Epilasyon Kanser Yapar mı?  
  Lazer Epilasyonda Acı Duyar mıyım?  
  Koltukaltı Lazer Epilasyon  
  Yüz Lazer Epilasyon  
  Genital Bölge Lazer Epilasyon  
Temsil Ettiğimiz Markalar
 
  GentleMax Lazer Sistemleri  
  Lightage Lazer Sistemleri  
  Candela Lazer Sistemleri  
  Syneron Lazer Sistemleri  
  VelaShape  
Vücud Bakım Sistemleri
 
  Shape Sistemleri  
  Elektroterapi Sistemleri  
  Vakumterapi Sistemleri  
  Radyofrekans Sistemleri  
Saç Dökülmesi  
Erkeklerde Lazer Epilasyon  
     
     
Koltukaltı Lazer Epilasyon
Tüylenme sorunu, artık sadece kadınlarda değil erkeklerde de problem yaşanmasına sebep olmaktadır. Artık o eski kıllı erkek akını günümüzde artık yavaş yavaş silinmeye başlamıştır. Erkekler de aşırı tüylenme sorunlarına epilasyon sayesinde çare aramaya başlamışlardır.

 

Fotoğraf: http://www.earthsbeauty.com/öncesi_clip_image001.jpg


Alexandrite Candela lazer epilasyon özellikleri
• Acı ve ağrı hissedilmez.
• En çok koltuk altı, bacak ve genital bölgede etkisini gösterir.
• Soğutucu özelliği ile tercih edilen bir uygulamadır.
• Her ten rengine uygulanabilmektedir.

Lazer epilasyon yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli husus kıl boylarının makinanın okuyabileceği uzunlukta olmalıdır. Uzun boy kıllar hem yanma riskiyle karşılaşacak hem de hastanın daha fazla canının yanmasına sebep olacaktır. Alexandrite lazer epilasyon sisteminde çok fazla acı ve ağrı olmamaktadır. Bunun sebebi ise soğutucu sisteme sahip olmasıdır. Soğutucu sayesinde uygulama yapılan bölge uyuşma hissi ile acıyı ötelemektedir.

Alexandrite Candela lazer epilasyon sonrası
Diğer lazer uygulamalarında belli bir süre vücuda su değdirilmesi önerilmez. Alexandrite candela lazer epilasyonda isteğe göre ılıkça bir duş alınabilmektedir. Duş sırasında kesinlikle peeling, kese türü uygulamalar yapılmaz.

Lazer uygulama bölgesi yüz gibi kol gibi görünebilir bölgelerse lazer uygulanan bölge güneş ışınlarından korunmalıdır. Güneş ışığına çıkılacaksa koruyucu kremler sürülmelidir. Lazer uygulama tedavisi sürerken, tüy sarartma, ağda veya bunun gibi işlemler, bronzlaşma, solaryum gibi işlemler vücuda uygulanmamalıdır.

Bize gelen hastalarımız için en uygun tedavi yöntemi belirleyip kendilerini sıkıntıya sokabilecek durumları anlatarak hastalarımızın en konforlu şekilde tedavilerinin tamamlanmasına yardımcı olmaktayız.
Bu sitedeki tüm yazılar ve resimler konu hakkında diğer kaynaklardan ibarettir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla Güzellik ve Estetik amaçlı açılmış Güzellik Merkezlerinde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlanmaktadır. BU SİTE KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK, AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. SİTEDEKİ BİLGİLER HİÇ BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılır. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir.

09.30-20.00
CTS
09.30-20.00
 

0 232 464 22 00

 
   
   
Dominik Cad. (Gazi ilkokulu ArkasI) Sarılar Apt. K:5 D:5 Alsancak - iZMiR

Tel: 0 232 464 22 00 (pbx) Faks: 0 232 464 66 20

E-posta: info@medislim.com.tr Web: www.medislim.com.tr